Me teame, mis on armastus. See justkui kangastub meile. Mõned naised üritasid armastust sõnadesse panna. Kas oled nende mõtetega nõus ja oskad neid ellu viia?

Heli (37) kartis lapsena täiskasvanud mehi. Ei julgenud neile otsagi vaadata. Õnneks olid tal nooremad vennad, mis tegi vähemalt poistega suhtlemise lihtsaks. Muidu oleks meestega suhtlus ja nende enda ellu lubamine võib-olla veel keerulisem olnud. Siiski pole naine siiani härra Õigega kohtunud, kuigi käib kohtamas meeldivate kenade meestega. "Minu arvates on armastus selline suhe, kus sa saad olla sina ise. Võtad teist inimest sellisena nagu ta on. Tingimusteta. Sealjuures on mõlemal teadmine, et oleme üks meeskond, tegutseme ühise eesmärgi nimel." Oma kooseludest on Heli sirge seljaga lahkunud, kui teda muutma ja õpetama hakatakse. "Tänapäeval ei võrdu suhted iga kord armastusega," tõdeb malbe brünett. "Palju on rivaalitsemist, võimuvõitlust, teineteise muutmist. Armastus tähendab minu jaoks hoolimist. Soovid teisele head, et ta oleks õnnelik." Sama meelt on Krista (39). "Armastavana oled nõus suhtest loobuma, sest tema õnn ja vabadus on olulisem kui sinu ahistav tahe." Naine elab koos oma abikaasa ja nende nelja ühise lapsega, kuid romantiline suhe on neil möödas. Sportlik kaunitar saab siiski nautida oma abikaasa armastust kui tuge ja hoolimist. "Ta andis mulle uue suhte loomiseks nõu, sest minu vead on talle ju kõige tuttavamad ja ta soovib, et oleksin õnnelik." Krista ise ongi nüüd palju enam nõus õnnelik olema, kui neliteist aastat tagasi abielludes. "Läbisin suure kannatuse. Pidin hingesurmas ära käima, et armastust vastu võtta," pole Kristagi osanud armastav olla. "Enne olid tingimused, omanditunne ja nõudmised, mis pole üldse armastus. Pigem selle vastand. Armastus nõuab suurt julgust. Ihu on lihtne alasti tõmmata, kuid armastus tõmbab hinge alasti." Me teame, mis on armastus. See justkui kangastub meile. Mõned naised üritasid armastust sõnadesse panna. Kas oled nende mõtetega nõus ja oskad neid ellu viia? web hosting services top

Mis on armastus?

Madli Zobel; Fotod: Pildipank123

Me teame, mis on armastus. See justkui kangastub meile. Mõned naised üritasid armastust sõnadesse panna. Kas oled nende mõtetega nõus ja oskad neid ellu viia?

Heli (37) kartis lapsena täiskasvanud mehi. Ei julgenud neile otsagi vaadata. Õnneks olid tal nooremad vennad, mis tegi vähemalt poistega suhtlemise lihtsaks. Muidu oleks meestega suhtlus ja nende enda ellu lubamine võib-olla veel keerulisem olnud. Siiski pole naine siiani härra Õigega kohtunud, kuigi käib kohtamas meeldivate kenade meestega. "Minu arvates on armastus selline suhe, kus sa saad olla sina ise. Võtad teist inimest sellisena nagu ta on. Tingimusteta. Sealjuures on mõlemal teadmine, et oleme üks meeskond, tegutseme ühise eesmärgi nimel."

Oma kooseludest on Heli sirge seljaga lahkunud, kui teda muutma ja õpetama hakatakse. "Tänapäeval ei võrdu suhted iga kord armastusega," tõdeb malbe brünett. "Palju on rivaalitsemist, võimuvõitlust, teineteise muutmist. Armastus tähendab minu jaoks hoolimist. Soovid teisele head, et ta oleks õnnelik."

Sama meelt on Krista (39). "Armastavana oled nõus suhtest loobuma, sest tema õnn ja vabadus on olulisem kui sinu ahistav tahe." Naine elab koos oma abikaasa ja nende nelja ühise lapsega, kuid romantiline suhe on neil möödas.

Sportlik kaunitar saab siiski nautida oma abikaasa armastust kui tuge ja hoolimist. "Ta andis mulle uue suhte loomiseks nõu, sest minu vead on talle ju kõige tuttavamad ja ta soovib, et oleksin õnnelik."

Krista ise ongi nüüd palju enam nõus õnnelik olema, kui neliteist aastat tagasi abielludes. "Läbisin suure kannatuse. Pidin hingesurmas ära käima, et armastust vastu võtta," pole Kristagi osanud armastav olla. "Enne olid tingimused, omanditunne ja nõudmised, mis pole üldse armastus. Pigem selle vastand. Armastus nõuab suurt julgust. Ihu on lihtne alasti tõmmata, kuid armastus tõmbab hinge alasti."

Mis on armastus?
Me teame, mis on armastus. See justkui kangastub meile. Mõned naised üritasid armastust sõnadesse panna. Kas oled nende mõtetega nõus ja oskad neid ellu viia?
Mis on armastus?
easy to use best web hosting companies solutions provided by best hosting companies uk with reasonable time websites design, for website hosting in UK you may want to look at list web hosting best top 5 uK present some choices, which offer topping quality web hosting in UK. top website hosting review hosting web best service quality becomes good web hosting great solutions for your needs. which web hosting is best good recommend top review of best web hosting top suggest good web hosting provider hea teada kodulehe valmistamine aara.ee ja lisaks tasub kodulehe tegemise kohta lugeda kodulehe valmistamine
Mis on armastus?
HINGENÕU

 


© Copyright

Ajakiri Mari on autorikaitse objekt ning selles avaldatud materjalide kasutamine ilma väljaandja kirjaliku nõusolekuta on keelatud.

  

 

Rubriigid               

Naised ja elu

Mood ja ilu

Heaolu ja tervis

Söök-jook

Elustiil

Toimetus   

Ajakiri Mari

Tellimisest

Reklaam

Kontaktandmed

Võta ühendust

Kontakt

Ajakiri Mari

671 21 30

Merivälja tee 1
11911 Tallinn