Leida üles oma lähedane sugulane, kellest sa midagi ei tea – see võib osutuda keeruliseks teekonnaks, mille lõppu ei kujutagi ette.

Iga lugu on erinev. Ja ehkki mõnes mõttes nii sarnased, on põhjused oma lähedaste ülesleidmiseks väga erinevad. Kes sooviks kordki elus näha oma isa, kes taasluua suhet (pool)õe või -vennaga, kes koguda infot sugupuu jaoks, kel on hoopis muud motiivid. Mõnel juhul piisab, kui teha süda kõvaks ja küsida enese jaoks kadunud oleva sugulase kohta teistelt lähedastelt, mõnel juhul läheb tarvis kogenud eluloouurijate abi. Igal juhul tuleb valmis olla ka selleks, et otsitav võib eelistada peitu jäädagi. Isa ei olegi surnud Kadri (46) elas 36 aastat teadmisega, et tema isa on surnud. Kuni kohtus ühe selgeltnägijaga ning hoopis muu jutu sees talle endalegi ootamatult küsimus isast tal üle huulte lipsas. Seni polnud ta isa surmas kahelnud, polnud põhjust. “Selgeltnägija vastus, et isa on siiski elus, ei šokeerinud mind. Tundus, et ma ikkagi alateadlikult teadsin seda.” Ometi kulus veel paar aastat, enne kui Kadri oli valmis ema käest tõde küsima. Leida üles oma lähedane sugulane, kellest sa midagi ei tea – see võib osutuda keeruliseks teekonnaks, mille lõppu ei kujutagi ette. web hosting services top

Kus sa küll oled?

Monica Raud illustratsioon:Kaisa Kuusik

Leida üles oma lähedane sugulane, kellest sa midagi ei tea – see võib osutuda keeruliseks teekonnaks, mille lõppu ei kujutagi ette.

Kus sa küll oled?

Iga lugu on erinev. Ja ehkki mõnes mõttes nii sarnased, on põhjused oma lähedaste ülesleidmiseks väga erinevad. Kes sooviks kordki elus näha oma isa, kes taasluua suhet (pool)õe või -vennaga, kes koguda infot sugupuu jaoks, kel on hoopis muud motiivid. Mõnel juhul piisab, kui teha süda kõvaks ja küsida enese jaoks kadunud oleva sugulase kohta teistelt lähedastelt, mõnel juhul läheb tarvis kogenud eluloouurijate abi. Igal juhul tuleb valmis olla ka selleks, et otsitav võib eelistada peitu jäädagi.

Isa ei olegi surnud

Kadri (46) elas 36 aastat teadmisega, et tema isa on surnud. Kuni kohtus ühe selgeltnägijaga ning hoopis muu jutu sees talle endalegi ootamatult küsimus isast tal üle huulte lipsas. Seni polnud ta isa surmas kahelnud, polnud põhjust. “Selgeltnägija vastus, et isa on siiski elus, ei šokeerinud mind. Tundus, et ma ikkagi alateadlikult teadsin seda.” Ometi kulus veel paar aastat, enne kui Kadri oli valmis ema käest tõde küsima.

Leida üles oma lähedane sugulane, kellest sa midagi ei tea – see võib osutuda keeruliseks teekonnaks, mille lõppu ei kujutagi ette.
Kus sa küll oled?
easy to use best web hosting companies solutions provided by best hosting companies uk with reasonable time websites design, for website hosting in UK you may want to look at list web hosting best top 5 uK present some choices, which offer topping quality web hosting in UK. top website hosting review hosting web best service quality becomes good web hosting great solutions for your needs. which web hosting is best good recommend top review of best web hosting top suggest good web hosting provider hea teada kodulehe valmistamine aara.ee ja lisaks tasub kodulehe tegemise kohta lugeda kodulehe valmistamine
Kus sa küll oled?
TULIPUNKT

 


© Copyright

Ajakiri Mari on autorikaitse objekt ning selles avaldatud materjalide kasutamine ilma väljaandja kirjaliku nõusolekuta on keelatud.

  

 

Rubriigid               

Naised ja elu

Mood ja ilu

Heaolu ja tervis

Söök-jook

Elustiil

Toimetus   

Ajakiri Mari

Tellimisest

Reklaam

Kontaktandmed

Võta ühendust

Kontakt

Ajakiri Mari

671 21 30

Merivälja tee 1
11911 Tallinn