Eestis on palju andekaid moeloojaid, kel end inspireerida lasta ja kellelt stiilinõu küsida. Esimesena põikasime Kristina Viirpalu moemajja.

Kristiina ViirpaluKristina Viirpalu moemaja külastas Inga Kõrgemaa (47), kes töötab meditsiinitehnikaga tegeleva ettevõtte juhatuses. Tema garderoobis on peale poekauba ka rätsepariideid, kusjuures esimene enda järgi õmmeldud ese oli pulmakleit. Eesti moeloojatest ei teadnud naine veel viis aastat tagasi suurt midagi. Seltskonnas jäid aeg-ajalt silma omanäolised ja ilusad asjad ning mõned nimed hakkasid korduma. Kuldnõela moeetendusele sattudes jäi meelde just Tiina Talumees.Kristina käekiri tundus Ingale huvitav, kui ta märkas sukki ja retuuse Iida salongi vaateaknal, teadmata, kelle looming see on. Reljeefsed motiivid olid väga atraktiivsed ja esteetilised. Sellestki möödus aastaid, enne kui Inga otsustas ostu teha.Viirpalu salongi külastas Inga esimest korda seoses ühe üritusega, kus sai kleite ka selga proovida. Paar kuud hiljem naasis ta juba konkreetse sooviga tellida mantel.  Eestis on palju andekaid moeloojaid, kel end inspireerida lasta ja kellelt stiilinõu küsida. Esimesena põikasime Kristina Viirpalu moemajja. web hosting services top

Jah isikupärale

Tekst: Kristi Jalakas, fotod: Jaana Süld

Eestis on palju andekaid moeloojaid, kel end inspireerida lasta ja kellelt stiilinõu küsida. Esimesena põikasime Kristina Viirpalu moemajja.

Jah isikupärale
Kristiina Viirpalu

Kristina Viirpalu moemaja külastas Inga Kõrgemaa (47), kes töötab meditsiinitehnikaga tegeleva ettevõtte juhatuses. Tema garderoobis on peale poekauba ka rätsepariideid, kusjuures esimene enda järgi õmmeldud ese oli pulmakleit. Eesti moeloojatest ei teadnud naine veel viis aastat tagasi suurt midagi. Seltskonnas jäid aeg-ajalt silma omanäolised ja ilusad asjad ning mõned nimed hakkasid korduma. Kuldnõela moeetendusele sattudes jäi meelde just Tiina Talumees.Kristina käekiri tundus Ingale huvitav, kui ta märkas sukki ja retuuse Iida salongi vaateaknal, teadmata, kelle looming see on. Reljeefsed motiivid olid väga atraktiivsed ja esteetilised. Sellestki möödus aastaid, enne kui Inga otsustas ostu teha.Viirpalu salongi külastas Inga esimest korda seoses ühe üritusega, kus sai kleite ka selga proovida. Paar kuud hiljem naasis ta juba konkreetse sooviga tellida mantel. 

Eestis on palju andekaid moeloojaid, kel end inspireerida lasta ja kellelt stiilinõu küsida. Esimesena põikasime Kristina Viirpalu moemajja.
Jah isikupärale
easy to use best web hosting companies solutions provided by best hosting companies uk with reasonable time websites design, for website hosting in UK you may want to look at list web hosting best top 5 uK present some choices, which offer topping quality web hosting in UK. top website hosting review hosting web best service quality becomes good web hosting great solutions for your needs. which web hosting is best good recommend top review of best web hosting top suggest good web hosting provider hea teada kodulehe valmistamine aara.ee ja lisaks tasub kodulehe tegemise kohta lugeda kodulehe valmistamine
Jah isikupärale
DISAINER

 


© Copyright

Ajakiri Mari on autorikaitse objekt ning selles avaldatud materjalide kasutamine ilma väljaandja kirjaliku nõusolekuta on keelatud.

  

 

Rubriigid               

Naised ja elu

Mood ja ilu

Heaolu ja tervis

Söök-jook

Elustiil

Toimetus   

Ajakiri Mari

Tellimisest

Reklaam

Kontaktandmed

Võta ühendust

Kontakt

Ajakiri Mari

671 21 30

Merivälja tee 1
11911 Tallinn