Teooriaid, mida süüa või millest hoiduda, et kaalu langetada, jagub. Tulemused võivad tekitada segadust, teha õnnelikuks või vahel isegi õnnetuks.

Kuigi enamik meist soovib välja näha kena, olla terve ja särav, on toitumis- ja liikumisharjumused tihti puudulikud, lisaks ei toeta liigne stress ihaldatud eesmärki. Juhtub ka nii, et ei väärtustata tasakaalustatud toitumist, kus laual oleks mõistlikus koguses igast toidugrupist midagi, vaid eelistatakse kiiret kaalulangust ja jäetakse menüüst välja teatud toiduained. Kui juhtumisi ilmneb mingi toiduaine talumatus, siis on otsus õigustatud, aga sellisel juhul peab väga põhjalikult endale selgeks tegema, milliseid asendusi oleks vaja, et keha kõik toitained, vitamiinid ja mikroelemendid kätte saaks. Pärast oma kaksikutest laste sündi olin murest murtud, beebid nutsid pidevalt ja arstid arvasid, et neil on gaasid. Külastasime ka refleksoloogi, kes arvas, et pean oma toitumist korrigeerima, kuna rinnapiimast võivad imikud saada teatud aineid, mida nad ei talu. Pidin loobuma piimatoodetest, teraviljadest, puu- ja köögiviljadest, lisaainetega toodetest, eelistama maheliha. See tähendas, et menüüs eriti midagi ei olnudki. Laste nutuhood vähenesid, aga ära ei kadunud. Hiljem selgus, et neil oli enneaegsusest tingitud rauapuudus, mille sümptomiks oli ka liigne nutt. Teooriaid, mida süüa või millest hoiduda, et kaalu langetada, jagub. Tulemused võivad tekitada segadust, teha õnnelikuks või vahel isegi õnnetuks. web hosting services top

Kaotatud kilod ja juuksed

Evelin Mikker; Foto: Erakogu, Pildipank 123

Teooriaid, mida süüa või millest hoiduda, et kaalu langetada, jagub. Tulemused võivad tekitada segadust, teha õnnelikuks või vahel isegi õnnetuks.

Kaotatud kilod ja juuksed

Kuigi enamik meist soovib välja näha kena, olla terve ja särav, on toitumis- ja liikumisharjumused tihti puudulikud, lisaks ei toeta liigne stress ihaldatud eesmärki. Juhtub ka nii, et ei väärtustata tasakaalustatud toitumist, kus laual oleks mõistlikus koguses igast toidugrupist midagi, vaid eelistatakse kiiret kaalulangust ja jäetakse menüüst välja teatud toiduained. Kui juhtumisi ilmneb mingi toiduaine talumatus, siis on otsus õigustatud, aga sellisel juhul peab väga põhjalikult endale selgeks tegema, milliseid asendusi oleks vaja, et keha kõik toitained, vitamiinid ja mikroelemendid kätte saaks.

Pärast oma kaksikutest laste sündi olin murest murtud, beebid nutsid pidevalt ja arstid arvasid, et neil on gaasid. Külastasime ka refleksoloogi, kes arvas, et pean oma toitumist korrigeerima, kuna rinnapiimast võivad imikud saada teatud aineid, mida nad ei talu. Pidin loobuma piimatoodetest, teraviljadest, puu- ja köögiviljadest, lisaainetega toodetest, eelistama maheliha. See tähendas, et menüüs eriti midagi ei olnudki. Laste nutuhood vähenesid, aga ära ei kadunud. Hiljem selgus, et neil oli enneaegsusest tingitud rauapuudus, mille sümptomiks oli ka liigne nutt.

Teooriaid, mida süüa või millest hoiduda, et kaalu langetada, jagub. Tulemused võivad tekitada segadust, teha õnnelikuks või vahel isegi õnnetuks.
Kaotatud kilod ja juuksed
easy to use best web hosting companies solutions provided by best hosting companies uk with reasonable time websites design, for website hosting in UK you may want to look at list web hosting best top 5 uK present some choices, which offer topping quality web hosting in UK. top website hosting review hosting web best service quality becomes good web hosting great solutions for your needs. which web hosting is best good recommend top review of best web hosting top suggest good web hosting provider hea teada kodulehe valmistamine aara.ee ja lisaks tasub kodulehe tegemise kohta lugeda kodulehe valmistamine
Kaotatud kilod ja juuksed
TOIT JA TERVIS

 


© Copyright

Ajakiri Mari on autorikaitse objekt ning selles avaldatud materjalide kasutamine ilma väljaandja kirjaliku nõusolekuta on keelatud.

  

 

Rubriigid               

Naised ja elu

Mood ja ilu

Heaolu ja tervis

Söök-jook

Elustiil

Toimetus   

Ajakiri Mari

Tellimisest

Reklaam

Kontaktandmed

Võta ühendust

Kontakt

Ajakiri Mari

671 21 30

Merivälja tee 1
11911 Tallinn