Vaikus. Soojus. Ainult sina ja sinu keha. Jooga saunas rahustab ja lõõgastab imeliselt, andes samal ajal kehale mõnusa koormuse.

Esimesel korral on veidi ebakindel tunne – kas ma suudan need 30 minutit vastu pidada, ilma et kõrvus kohisema hakkaks? Istun igaks juhuks ukse juurde, et vajadusel kärmesti veekeskuse “jahedusse” pageda. Tüüne meeleolu tekib kohe, kui oleme end tosinakesi 50kraadises Soome saunas sisse seadnud ja lõdvestunud poosis silmad sulgenud. Tagasi reaalsusesse tulles hakkame ses mõnusas kuumuses oma veel kuivi ihusid painutama ja pingutama. Viis kuni seitse lihtsat joogapõhist harjutust, kuid kuna kehal on kõrge temperatuuri tõttu suurem koormus, mõjuvad need poosid piisava väljakutsena. Ja peagi on juba kogu keha täiesti märg. Kui viimasena tuleb üks jalg teise jala reiele asetada, et sedamoodi ette kummarduda, on jalad higist juba nii libedad, et ettevõtmine ei taha õnnestuda enne, kui rätik põlvele asetada (järgmisel korral panen pikemad püksid!). Et vedeliku kadu on suur, käib iga pingutuse juurde sõõm vett. Vesi ja vajaduse korral ka suu kaudu välja hingamine aitavad head enesetunnet säilitada. Mõistlik oleks juua juba enne trenni ning kindlasti tarbida tavapärasest rohkem vedelikku ka pärast saunast lahkumist, isegi järgmisel päeval. Energiakulu pole kuigi suur, ent suure vedelikukao tõttu võib saunatrenniga kaotada kuni kaks kilo kehakaalust. Vaikus. Soojus. Ainult sina ja sinu keha. Jooga saunas rahustab ja lõõgastab imeliselt, andes samal ajal kehale mõnusa koormuse. web hosting services top

Ole valmis higistama!

Monica Raud

Vaikus. Soojus. Ainult sina ja sinu keha. Jooga saunas rahustab ja lõõgastab imeliselt, andes samal ajal kehale mõnusa koormuse.

Ole valmis higistama!

Esimesel korral on veidi ebakindel tunne – kas ma suudan need 30 minutit vastu pidada, ilma et kõrvus kohisema hakkaks? Istun igaks juhuks ukse juurde, et vajadusel kärmesti veekeskuse “jahedusse” pageda. Tüüne meeleolu tekib kohe, kui oleme end tosinakesi 50kraadises Soome saunas sisse seadnud ja lõdvestunud poosis silmad sulgenud. Tagasi reaalsusesse tulles hakkame ses mõnusas kuumuses oma veel kuivi ihusid painutama ja pingutama. Viis kuni seitse lihtsat joogapõhist harjutust, kuid kuna kehal on kõrge temperatuuri tõttu suurem koormus, mõjuvad need poosid piisava väljakutsena. Ja peagi on juba kogu keha täiesti märg.

Kui viimasena tuleb üks jalg teise jala reiele asetada, et sedamoodi ette kummarduda, on jalad higist juba nii libedad, et ettevõtmine ei taha õnnestuda enne, kui rätik põlvele asetada (järgmisel korral panen pikemad püksid!). Et vedeliku kadu on suur, käib iga pingutuse juurde sõõm vett. Vesi ja vajaduse korral ka suu kaudu välja hingamine aitavad head enesetunnet säilitada. Mõistlik oleks juua juba enne trenni ning kindlasti tarbida tavapärasest rohkem vedelikku ka pärast saunast lahkumist, isegi järgmisel päeval. Energiakulu pole kuigi suur, ent suure vedelikukao tõttu võib saunatrenniga kaotada kuni kaks kilo kehakaalust.

Vaikus. Soojus. Ainult sina ja sinu keha. Jooga saunas rahustab ja lõõgastab imeliselt, andes samal ajal kehale mõnusa koormuse.
Ole valmis higistama!
easy to use best web hosting companies solutions provided by best hosting companies uk with reasonable time websites design, for website hosting in UK you may want to look at list web hosting best top 5 uK present some choices, which offer topping quality web hosting in UK. top website hosting review hosting web best service quality becomes good web hosting great solutions for your needs. which web hosting is best good recommend top review of best web hosting top suggest good web hosting provider hea teada kodulehe valmistamine aara.ee ja lisaks tasub kodulehe tegemise kohta lugeda kodulehe valmistamine
Ole valmis higistama!
HEAOLU

 


© Copyright

Ajakiri Mari on autorikaitse objekt ning selles avaldatud materjalide kasutamine ilma väljaandja kirjaliku nõusolekuta on keelatud.

  

 

Rubriigid               

Naised ja elu

Mood ja ilu

Heaolu ja tervis

Söök-jook

Elustiil

Toimetus   

Ajakiri Mari

Tellimisest

Reklaam

Kontaktandmed

Võta ühendust

Kontakt

Ajakiri Mari

671 21 30

Merivälja tee 1
11911 Tallinn