Natalja Barajeva (30), kelle igapäevatöö on kohtueelne võlgade sissenõudmine inkassofirmas, on vabal ajal hoopis Doktor Kloun.

Doktor Klounid käivad lastehaiglas väikeste patsientidega jutustamas ja neile nalja tegemas. Tegu pole stsenaariumiga etendusega, vaid improvisatoorse rolliloomega, kus iga palatiukse taga on uus väike inimene. Mõte haiglaklouniks hakata sündis Nataljal tänu nähtud mängufilmile “Patch Adams”, mis räägib arstist, kes otsustas, et lapsi ei peaks ravima nagu täiskasvanuid, vaid nende paranemise juurde kuulub naer. Pärast filmi oli Natalja soov haiglaklouniks saada suur ning üsna varsti avastaski ta, et ka Eestis tegutseb MTÜ, kes niisuguse tänuväärse asjaga tegeleb. Doktor Klouniks niisama ei saa, vaid enne tuleb pidada vestlus ning tutvustada oma motivatsiooni sellega tegeleda. Kui see on edukalt läbitud, siis õpivad tulevased haiglaklounid spetsiaalsel koolitusel improvisatsiooni, publiku tunnetamist ning selle põhjal esinemist. “Impro aitab, sest kui astud palatisse ja näed last, siis pead viie minuti jooksul aru saama, milline meeleolu on lapsel ja mida teha, et talle rõõmu pakkuda,” sõnab Natalja. Natalja Barajeva (30), kelle igapäevatöö on kohtueelne võlgade sissenõudmine inkassofirmas, on vabal ajal hoopis Doktor Kloun. web hosting services top

Naeruga terveks

Greta Roosaar

Natalja Barajeva (30), kelle igapäevatöö on kohtueelne võlgade sissenõudmine inkassofirmas, on vabal ajal hoopis Doktor Kloun.

Naeruga terveks

Doktor Klounid käivad lastehaiglas väikeste patsientidega jutustamas ja neile nalja tegemas. Tegu pole stsenaariumiga etendusega, vaid improvisatoorse rolliloomega, kus iga palatiukse taga on uus väike inimene.

Mõte haiglaklouniks hakata sündis Nataljal tänu nähtud mängufilmile “Patch Adams”, mis räägib arstist, kes otsustas, et lapsi ei peaks ravima nagu täiskasvanuid, vaid nende paranemise juurde kuulub naer. Pärast filmi oli Natalja soov haiglaklouniks saada suur ning üsna varsti avastaski ta, et ka Eestis tegutseb MTÜ, kes niisuguse tänuväärse asjaga tegeleb.

Doktor Klouniks niisama ei saa, vaid enne tuleb pidada vestlus ning tutvustada oma motivatsiooni sellega tegeleda. Kui see on edukalt läbitud, siis õpivad tulevased haiglaklounid spetsiaalsel koolitusel improvisatsiooni, publiku tunnetamist ning selle põhjal esinemist. “Impro aitab, sest kui astud palatisse ja näed last, siis pead viie minuti jooksul aru saama, milline meeleolu on lapsel ja mida teha, et talle rõõmu pakkuda,” sõnab Natalja.

Natalja Barajeva (30), kelle igapäevatöö on kohtueelne võlgade sissenõudmine inkassofirmas, on vabal ajal hoopis Doktor Kloun.
Naeruga terveks
easy to use best web hosting companies solutions provided by best hosting companies uk with reasonable time websites design, for website hosting in UK you may want to look at list web hosting best top 5 uK present some choices, which offer topping quality web hosting in UK. top website hosting review hosting web best service quality becomes good web hosting great solutions for your needs. which web hosting is best good recommend top review of best web hosting top suggest good web hosting provider hea teada kodulehe valmistamine aara.ee ja lisaks tasub kodulehe tegemise kohta lugeda kodulehe valmistamine
Naeruga terveks
AEG ISEENDALE

 


© Copyright

Ajakiri Mari on autorikaitse objekt ning selles avaldatud materjalide kasutamine ilma väljaandja kirjaliku nõusolekuta on keelatud.

  

 

Rubriigid               

Naised ja elu

Mood ja ilu

Heaolu ja tervis

Söök-jook

Elustiil

Toimetus   

Ajakiri Mari

Tellimisest

Reklaam

Kontaktandmed

Võta ühendust

Kontakt

Ajakiri Mari

671 21 30

Merivälja tee 1
11911 Tallinn